TÜRKİYENİN PAYLAŞIM PLATFORMU

MiXNeT...

PortalliAnasayfaGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

SALON STYLER PRO RESİMLİ,(kuaforler için ideal)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
byPAUL
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 579
Nerden? : istanbul

Özellikleri
Karizma Gücü:
100/100  (100/100)
Karizma Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: SALON STYLER PRO RESİMLİ,(kuaforler için ideal)   Paz Kas. 25, 2007 1:36 am

program dunyanin bircok ulkesindeki kuaforlerde kullanilan cok basarili bir pro.
asagidaki orneklerde bir fotografin uzerinde oynamalar
yaptim ve sonucun ne kadar etkili ve gercekci oldugunu size gostermek istedim.
teker teker resimlere gozatalim

Gerçek boyutundan [ 1024 x 768 ] 69% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

oncelikle resmimizi sol taraftaki menude yeralan photo sekmesine tiklayarak seciyoruz.
ve cikan $ekli benim yaptigim gibi surata yerlestiriyoruz. ustteki iki nokta gozlere alttaki
iki nokta ise agiza gelecek sekilde ve buyuk dikdortgen ise kulaklarin kafa ile birlestigi
yere ve altta cene ustte ise alnimizin bittigi yere gelicek sekilde.... islem bitince alttaki
onay tusuna basiyoruz

Gerçek boyutundan [ 1024 x 768 ] 69% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

simdi ise yukardaki sac butonuna basarak yandaki sac menusunu aktif hale getiriyoru

kendinize uygun bi sac sekli bulun. ardindan ise yukardaki menuden erkek suratina
tiklayip isterseniz sakal cesidi de secebilirsiniz.

DOWNLOAD

crack dosyasi icindedir. kurulum bitince crack dosyasini cift tiklayip crack kurulumunu gerceklestirebilirsiniz.

Kullanıcı profilini gör http://00000.turkproforum.com

SALON STYLER PRO RESİMLİ,(kuaforler için ideal)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası